haber eksen tekirdağ çorlu çerkezköy malkara hayrabolu saray şarköy haberleri

tekirdağ haberleri
Ana Sayfa    |    Gündem    |     Politika     |     Ekonomi     |     Spor     |     Sağlık     |     Künye    

     TEKİRDAĞ EKONOMİ GÜNLERİ TOPLANTISI TEKİRDAĞ TSO’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ
     “Tekirdağ Ekonomi Günleri” toplantısı Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası konferans salonunda düzenlenen toplantıyla gerçekleştirildi. Gerçekleşen toplantıya Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan, Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, Vali Yardımcısı Tayyar Şaşmaz, Tekirdağ TSO Meclis Başkanı Mustafa Özden, Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, İlçe Kaymakamları, Belediye Başkanları, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanları ile Ticaret Borsaları Başkanları, Organize Sanayi Bölgesi Yetkilileri, Sanayiciler ve İş Adamları katıldı.
     Toplantıda Konuşan Vali Ceylan; “İlimiz açısından özellikle bu toplantının ana konusu ekonomi. Toplantının bölgemiz ve ülkemiz açısından hayırlara vesile olmasını dilerim. İlimiz açısından çok önemli olduğundan bu toplantının devamında ekonominin tüm başlıklarını ve tarımı ele alacağız. Sizlerin katılımı toplantıya ayrı bir değer kattı. Bundan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. İnşallah 2017 yılı hem ülke ekonomisi hem de Tekirdağ adına 2016’dan çok daha iyi ve huzurlu geçmesini temenni ediyorum. Katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum.” dedi.
     Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Fahrettin Akçal davetlilere ilimizin sanayi verileri hakkında bilgilendirme sunumu yaptı. Toplantı, katılımcıların görüş ve önerileri alınarak sona erdi

Okunma :972
Yapılan Yorumlar

Tüm Hakları Saklıdır. Haber Eksen Tekirdağ 2016©

posta@habereksen.net

Tekirdağ Çorlu Çerkezköy Trakya Haberleri